nakoro
Kontakt
O nás
  
  Bezdrôtové
  MI-RC5   MIC-E-BT-1
  Podpora
  Podpora
Rozhranie MI-RC5
MI-RC5
Rozhranie MI-RC5 slúži pre nastavenie niektorých parametrov 7-segmentového zobrazovača času, dátumu a teploty. Ide o rozhranie zabudované v hliníkovom kryte, ktoré sa pripája k riadiacej elektronike CW7L../RC5-.. Elektroniky s týmto označením majú zabudovaný modul pre obsluhu tohto rozhrania.
Súčasťou rozhrania MI-RC5 je aj snímač teploty a okolitého osvetlenia. Rozhranie sa montuje do otvoru priemeru 16 mm v spodnom profile boxu.
Obsluha nastavuje parametre zobrazovača cez IR ovládač (pre TV) s kódovaním RC5. Je možné nastavovať čas a dátum, korekciu teploty, jas LED a heslo pre prístup k nastaveniu týchto parametrov. Všetky ostatné parametre je potrebné nastaviť pred inštaláciou a používateľ ich počas prevádzky zobrazovača nemá možnosť meniť.
MI-RC5 je možné použiť aj pre iné špecifické aplikácie 7-segmentových ako aj maticových zobrazovačov. Napríklad na prednastavenie alebo nulovanie počítadiel. Algoritmus fungovania rozhrania je daný firmware vo vstavanom module riadiacej elektroniky.
Pri použití MI-RC5 nie je možné používať iné komunikačné rozhrania (napr. RS232 alebo RS485).
Dostupné sú nasledovné modifikácie rozhrania MI-RC5:
Modifikácia Elektronika Poznámka
MI-RC5-1A CW7L../RC5-..