nakoro
Kontakt
O nás
  
  Hardware
  SH-1
  Software
  Starry Sky
  Podpora
  Podpora
Starry Sky 1.00
Manuál k software Starry Sky ver. 1.00
Ide o zozipovanú elektronickú verziu (vo formáte .pdf) manuálov pre programy balíka Starry Sky obsiahnuté vo verzii pre koncového používateľa. Veľkosť súboru je 1.8 MB. Samostatné manuály pre jednotlivé programy balíka je možné nájsť v sekcii podpory.
Softvérový balík Starry Sky ver. 1.00
Starry Sky je skupina programov určených pre ovládanie, nastavenie a konfiguráciu riadiacich jednotiek SH-1. Koncepcia programov umožňuje dodávateľom tiež spravovať jednotlivé nasadenia jednotiek SH-1. Viac informácií sa nachádza v manuáloch pre jednotlivé programy balíka. Software je určený pre Windows 10/8/7/Vista. Na tomto mieste je k stiahnutiu End-user verzia balíka. Veľkosť súboru je 8.2 MB.
Jednotlivé verzie balíka Starry Sky môžu obsahovať nasledovné programy:
SH - Setup - vytváranie scén a programov
SH - Control - výber aktuálneho programu, rýchlosť a centrálny jas
SH - Config - tvorba a správa konfigurácií, kopírovanie programov
SH - Eraser
Ide o program, ktorý nie je obsiahnutý v balíku Starry Sky a slúži pre úvodnú inicializáciu riadiacich jednotirk SH-1. Program zmaže všetky scény a programy v jednotke. Ide o jediný súbor, ktorý nie je potrebné inštalovať. Program nie je určený pre koncového používateľa a možno ho nájsť v sekcii podpory.
Registrácia
Programy balíku Starry Sky nemajú trial ani demo verziu. Pre ich spustenie je potrebný registračný kľúč. Použitie programov je v súčasnosti zdarma. Na info@nakoro.sk požiadajte o zaslanie registračného kľúča.